Pärnu Bridžiklubi turniiritulemused ja klubitegevus

Pärnu BK võistkondlikud meistrivõistlused 2018. Reglement

28. okt. 2018 – 20:54

Loe ka Tulemused ja Ajakava

Igas võistkonnas on 4-6 liiget, kellest 4 tuleb registreerida enne esimese vooru algust (hiljemalt 23. oktoobril). Lisaliikmeid võib registreerida kuni 13. novembrini.

Eelvoorudes mängitakse ringsüsteemis kokku 3 ringi, igas voorus 12 jaotust. Ühel võistluspäeval mängitakse 2 vooru. Matš mängitakse paaride vahetusega pärast 6 jaotust. Ühele matšile on aega 1 tund ja 35 minutit, aja ületamise eest on trahv 0,2 VP, iga järgneva 3 minuti eest järgmised 0,2 VP.

Eelvoorud toimuvad esmaspäeviti 23. oktoobrist kuni 11. detsembrini. 1. matš algab 18.15. Mängitakse Bum-Bum pubis (Pärnu, Kuninga 1). Pärast eelringe toimub playoff 1.-4. kohani.

Playoffide poolfinaalis valib eelringi võitja endale vastase 2.-4. koha saavutanud võistkondade hulgast. Poolfinaalmatšid on 16-jaotuselised (paaride vahetus toimub pärast 8 jaotust), finaalmäng ja 3.-4. koha mats on 24-jaotuselised (paaride vahetus pärast 12 jaotust). Playoffid mängitakse 11.  ja 18. detsembril. Carryover playoffides (nii poolfinaalides kui kohamängudes/finaalis) on ½ eelringides kogutud VP-de kogusummade vahest IMP-ides. Punktide võrdsuse korral arvestatakse eelringide kohtade määramisel omavahelisi matše. Kui poolfinaali playoff või 3.-4. koha playoff jäävad 16/24 jaotuse järel viiki, mängitakse 2 lisajaotust, kui ka nüüd on seis viigis, siis arvestatakse 1) carryoverit või 2) omavahelisi matše eelringides. Kui 1.-2. koha playoff jääb viiki, siis mängitakse 2 lisajaotuse kaupa, kuni selgub võitja.

Voorule või playoffile hilinemisel arvestatakse alates 8. hilinemisminutist iga 8 minuti kohta 1 jaotus vähem mängimiseks. Hilinenud võistkond saab iga mängimata jaotuse eest -3 IMPi, vastane 3 IMPi. Kui võistkond hilineb voorule rohkem kui 50 minutit, arvestatakse tulemuseks 0 VP, vastastele aga 20 VP. Mängitakse WBF lihtsustatud 20:0 VP-skaalat kasutades.

Peakohtunikuks ning turniiri läbiviijaks on Olavi Oja, abikohtunikeks Jaak Känd ja Ivar Maasik. Vajadusel kasutatakse edasikaebetoimkonna abi apellatsioonide arutamisel, mis tuleb läbi vaadata ühe nädala jooksul pärast vooru/playoffi lõppu. Edasikaebetoimkonda kuuluvad: Jüri Aava, Aavo Heinlo, Tiit Laanemäe ja Marko Kolk. Edasikaebe kautsjon on 7 eurot, mis võidakse tagastada/mittetagastada vastavalt edasikaebetoimkonna otsusele.

Turniiril kasutatakse WBF alertimispoliitikat ja igalt paarilt nõutakse konventsioonikaardi olemasolu.

Pärnu BK võistkondlikud meistrivõistlused 2018

21. okt. 2018 – 12:59

Vaata ka Ajakava ja Reglement

II  ring, 06.nov. – 20. nov. 2018
Nr. Võistkond/vastane 1 2 3 4 5 6 SUM I ring I+II K
1 MYHLMANN-PALMISTE X 17,08 5,54 18,90 41,52 63,78 105,30 1
/Eno-Gerrit Link, Ivar Maasik, Olavi Oja, Andres Kaldo, Margus Suurväli/ 28 -15 41 54 78 132
2 ÜLEJÕE 2,92 X 16,91 10,71 30,54 39,05 69,59 5
/Jaak-Andres Alevi, Peeter Arsenjev, Karl Kukk, Lembit Soomets/ -28 27 2 1 -53 -52
3 MÄRJAMAA 14,46 X 12,31 8,30 35,07 43,18 78,25 4
/Ain Aspre, Vladislav Maljutin, Valev Parker, Aivar Tammel/ 15 7 -5 17 -26 -9
4 RÄÄMA 7,69 X 17,40 6,55 31,64 65,40 97,04 2
/Vello Kink, Endel Kivioja, Raini Lelle, Allan Murrand, Karl-Markus Pruul/ -7 30 -11 12 61 73
5 PAADIMEES 4,09 11,70 2,60 X 18,39 65,09 83,48 3
/Peeter Kallakas, Urmas Küünarpuu, Jüri Puidet, Veli Randmer/ -27 5 -30 -52 72 20
6 IMPressionistid 1,10 9,29 13,45 X 23,84 23,50 47,34 6
/Jaak Känd, Ljudmilla Ljulko, Kaja Nõlvak, Rain Rees/ -41 -2 11 -32 -132 -164

I  ring, 23.okt. – 06.nov. 2018
Nr. Võistkond/vastane 1 2 3 4 5 6 SUM K
1 MYHLMANN-PALMISTE X 11,38 15,58 12,61 4,21 20,00 63,78 3
/(Andres Kaldo), Eno-Gerrit Link, Ivar Maasik, Olavi Oja, Ilmar Pilli, Andrus Siim, Margus Suurväli/ 4 20 8 -21 67 78
2 ÜLEJÕE 8,62 X 14,93 5,78 0,08 9,64 39,05 5
/(Jaak-Andres Alevi), Peeter Arsenjev, Karl Kukk, Urmas Must, Lembit Soomets/ -4 17 -14 -51 -1 -53
3 MÄRJAMAA 4,42 5,07 X 10,00 11,38 12,31 43,18 4
/Ain Aspre, Vladislav Maljutin, Valev Parker, Andres Saul, Aivar Tammel/ -20 -17 0 4 7 -26
4 RÄÄMA 7,39 14,22 10,00 X 15,79 18,00 65,40 1
/Vello Kink, Endel Kivioja, Raini Lelle, Allan Murrand, Karl-Markus Pruul/ -8 14 0 21 34 61
5 PAADIMEES 15,79 19,92 8,62 4,21 X 16,55 65,09 2
/Peeter Kallakas, Urmas Küünarpuu, Jüri Puidet, Veli Randmer/ 21 51 -4 -21 25 72
6 IMPressionistid 0,00 10,36 7,69 2,00 3,45 X 23,50 6
/Jaak Känd, Ljudmilla Ljulko, Kaja Nõlvak, Rain Rees/ -67 1 -7 -34 -25 -132

Willy Võrgutaja 2018

11. okt. 2018 – 21:14

Mängitakse 11 sessiooni (15. okt. – 31. dets. 2018; NB! 24. detsembril vooru EI TOIMU).  Igal sessioonil 4 vooru x 6 jaotust, individuaal IMP-idele. Sessioonidel jagatakse kohapunkte skaalas 16, 13, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 3, 3, ….; kõik kohapunktid summeeritakse. Autasustatakse individuaalselt 6 paremat. Võrdse summa korral arvestatakse 1) osaluskordade arvu, 2) parimat arvesseläinud tulemust, 3) kaarditõmmet.