Pärnu Bridžiklubi turniiritulemused ja klubitegevus

PÄRNU BK paaride MV 2016; 9. sess 03/03/2016

4. märts 2016 – 08:55

Ranks    

Travellers
ScoreCards

Session 1 Section A

6½ Table 22 Board Howell Movement
Received 132 of 132 results.

Rank Section Names [OVERALL RANKS] Bds Total Max %Score
1 A 13 Olavi Oja & Valev Parker 22 156,20 220 71,00
2 A 6 Raini Lelle & Enn Talisoo 22 128,00 220 58,18
3 A 10 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu 22 125,20 220 57,05
4 A 4 Endel Kivioja & Aivar Tammel 22 121,50 220 55,23
5 A 1 Jaak Känd & Veli Randmer 22 117,70 220 53,50
6 A 7 Ain Aspre & Raul Kukk 22 113,80 220 51,73
7 A 2 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet 22 112,00 220 50,91
8 A 11 Ivar Maasik & Margus Suurväli 22 109,40 220 49,73
9 A 8 Andres Kaldo & Andrus Siim 22 106,30 220 48,32
10 A 5 Peeter Kallakas & Jaan Oja 22 103,80 220 47,18
11 A 12 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär 22 94,80 220 43,09
12 A 3 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin 22 82,60 220 37,55
13 A 9 Rein Aaspere & Eerik Philips 22 80,20 220 36,45

(printed 4:40:39 4.03.2016 PairsScorer7.2.90(c) JAS)

 

Travellers    

Ranks
ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
10 2 150 10 0 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
13 6 130 8 2 Olavi Oja & Valev Parker Raini Lelle & Enn Talisoo
9 12 -100 1 9 Rein Aaspere & Eerik Philips Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
4 11 110 5 5 Endel Kivioja & Aivar Tammel Ivar Maasik & Margus Suurväli
7 8 110 5 5 Ain Aspre & Raul Kukk Andres Kaldo & Andrus Siim
3 5 -100 1 9 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Peeter Kallakas & Jaan Oja
Board 2 NS Game Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
10 2 100 10 0 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
13 6 -400 4 6 Olavi Oja & Valev Parker Raini Lelle & Enn Talisoo
9 12 -110 6 4 Rein Aaspere & Eerik Philips Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
4 11 -430 2 8 Endel Kivioja & Aivar Tammel Ivar Maasik & Margus Suurväli
7 8 50 8 2 Ain Aspre & Raul Kukk Andres Kaldo & Andrus Siim
3 5 -500 0 10 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Peeter Kallakas & Jaan Oja
Board 3 EW Game Dealer S
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
4 6 140 4 6 Endel Kivioja & Aivar Tammel Raini Lelle & Enn Talisoo
11 3 -100 0 10 Ivar Maasik & Margus Suurväli Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
7 13 140 4 6 Ain Aspre & Raul Kukk Olavi Oja & Valev Parker
10 12 500 9 1 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
5 1 140 4 6 Peeter Kallakas & Jaan Oja Jaak Känd & Veli Randmer
8 9 500 9 1 Andres Kaldo & Andrus Siim Rein Aaspere & Eerik Philips
Board 4 Game All Dealer W
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
4 6 60/60 6 6 Endel Kivioja & Aivar Tammel Raini Lelle & Enn Talisoo
11 3 150 7,4 2,6 Ivar Maasik & Margus Suurväli Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
7 13 -100 3,8 6,2 Ain Aspre & Raul Kukk Olavi Oja & Valev Parker
10 12 -140 0,2 9,8 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
5 1 -100 3,8 6,2 Peeter Kallakas & Jaan Oja Jaak Känd & Veli Randmer
8 9 620 9,8 0,2 Andres Kaldo & Andrus Siim Rein Aaspere & Eerik Philips
Board 5 NS Game Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
9 10 -100 2 8 Rein Aaspere & Eerik Philips Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
5 7 140 6 4 Peeter Kallakas & Jaan Oja Ain Aspre & Raul Kukk
1 4 140 6 4 Jaak Känd & Veli Randmer Endel Kivioja & Aivar Tammel
8 13 -110 0 10 Andres Kaldo & Andrus Siim Olavi Oja & Valev Parker
11 12 170 10 0 Ivar Maasik & Margus Suurväli Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
6 2 140 6 4 Raini Lelle & Enn Talisoo Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
Board 6 EW Game Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
9 10 100 7 3 Rein Aaspere & Eerik Philips Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
5 7 300 10 0 Peeter Kallakas & Jaan Oja Ain Aspre & Raul Kukk
1 4 -630 0 10 Jaak Känd & Veli Randmer Endel Kivioja & Aivar Tammel
8 13 -600 2 8 Andres Kaldo & Andrus Siim Olavi Oja & Valev Parker
11 12 -200 4 6 Ivar Maasik & Margus Suurväli Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
6 2 100 7 3 Raini Lelle & Enn Talisoo Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
Board 7 Game All Dealer S
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
7 3 600 7 3 Ain Aspre & Raul Kukk Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
10 11 90 4 6 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Ivar Maasik & Margus Suurväli
6 8 600 7 3 Raini Lelle & Enn Talisoo Andres Kaldo & Andrus Siim
2 5 620 10 0 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Peeter Kallakas & Jaan Oja
9 13 80 2 8 Rein Aaspere & Eerik Philips Olavi Oja & Valev Parker
1 12 -400 0 10 Jaak Känd & Veli Randmer Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
Board 8 Love All Dealer W
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
7 3 140 5 5 Ain Aspre & Raul Kukk Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
10 11 50 1 9 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Ivar Maasik & Margus Suurväli
6 8 140 5 5 Raini Lelle & Enn Talisoo Andres Kaldo & Andrus Siim
2 5 500 10 0 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Peeter Kallakas & Jaan Oja
9 13 50 1 9 Rein Aaspere & Eerik Philips Olavi Oja & Valev Parker
1 12 300 8 2 Jaak Känd & Veli Randmer Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
Board 9 EW Game Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
12 2 -800 0 10 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
8 4 100 9 1 Andres Kaldo & Andrus Siim Endel Kivioja & Aivar Tammel
11 1 -650 3 7 Ivar Maasik & Margus Suurväli Jaak Känd & Veli Randmer
7 9 -650 3 7 Ain Aspre & Raul Kukk Rein Aaspere & Eerik Philips
3 6 -500 6 4 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Raini Lelle & Enn Talisoo
10 13 100 9 1 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Olavi Oja & Valev Parker
Board 10 Game All Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
12 2 -620 7 3 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
8 4 -650 1 9 Andres Kaldo & Andrus Siim Endel Kivioja & Aivar Tammel
11 1 100 10 0 Ivar Maasik & Margus Suurväli Jaak Känd & Veli Randmer
7 9 -620 7 3 Ain Aspre & Raul Kukk Rein Aaspere & Eerik Philips
3 6 -650 1 9 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Raini Lelle & Enn Talisoo
10 13 -630 4 6 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Olavi Oja & Valev Parker
Board 11 Love All Dealer S
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
11 13 -100 3 7 Ivar Maasik & Margus Suurväli Olavi Oja & Valev Parker
12 3 -100 3 7 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
9 5 -250 0 10 Rein Aaspere & Eerik Philips Peeter Kallakas & Jaan Oja
1 2 920 10 0 Jaak Känd & Veli Randmer Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
8 10 100 8 2 Andres Kaldo & Andrus Siim Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
4 7 -50 6 4 Endel Kivioja & Aivar Tammel Ain Aspre & Raul Kukk
Board 12 NS Game Dealer W
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
11 13 50 4 6 Ivar Maasik & Margus Suurväli Olavi Oja & Valev Parker
12 3 -470 0 10 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
9 5 110 6 4 Rein Aaspere & Eerik Philips Peeter Kallakas & Jaan Oja
1 2 140 9 1 Jaak Känd & Veli Randmer Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
8 10 -100 2 8 Andres Kaldo & Andrus Siim Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
4 7 140 9 1 Endel Kivioja & Aivar Tammel Ain Aspre & Raul Kukk
Board 13 Game All Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
5 8 -630 3 7 Peeter Kallakas & Jaan Oja Andres Kaldo & Andrus Siim
1 13 200 10 0 Jaak Känd & Veli Randmer Olavi Oja & Valev Parker
12 4 -660 0 10 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Endel Kivioja & Aivar Tammel
10 6 -600 6 4 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Raini Lelle & Enn Talisoo
2 3 -130 8 2 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
9 11 -630 3 7 Rein Aaspere & Eerik Philips Ivar Maasik & Margus Suurväli
Board 14 Love All Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
5 8 420 4 6 Peeter Kallakas & Jaan Oja Andres Kaldo & Andrus Siim
1 13 130 0 10 Jaak Känd & Veli Randmer Olavi Oja & Valev Parker
12 4 420 4 6 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Endel Kivioja & Aivar Tammel
10 6 420 4 6 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Raini Lelle & Enn Talisoo
2 3 450 9 1 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
9 11 450 9 1 Rein Aaspere & Eerik Philips Ivar Maasik & Margus Suurväli
Board 15 NS Game Dealer S
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
6 9 -170 10 0 Raini Lelle & Enn Talisoo Rein Aaspere & Eerik Philips
2 13 -460 0 10 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Olavi Oja & Valev Parker
12 5 -420 6 4 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Peeter Kallakas & Jaan Oja
11 7 -430 4 6 Ivar Maasik & Margus Suurväli Ain Aspre & Raul Kukk
3 4 -450 2 8 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Endel Kivioja & Aivar Tammel
10 1 -180 8 2 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Jaak Känd & Veli Randmer
Board 16 EW Game Dealer W
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
6 9 140 4 6 Raini Lelle & Enn Talisoo Rein Aaspere & Eerik Philips
2 13 140 4 6 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Olavi Oja & Valev Parker
12 5 170 10 0 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Peeter Kallakas & Jaan Oja
11 7 140 4 6 Ivar Maasik & Margus Suurväli Ain Aspre & Raul Kukk
3 4 140 4 6 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Endel Kivioja & Aivar Tammel
10 1 140 4 6 Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu Jaak Känd & Veli Randmer
Board 17 Love All Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
7 10 -450 7 3 Ain Aspre & Raul Kukk Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
13 3 -450 7 3 Olavi Oja & Valev Parker Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
12 6 -450 7 3 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Raini Lelle & Enn Talisoo
1 8 -450 7 3 Jaak Känd & Veli Randmer Andres Kaldo & Andrus Siim
4 5 -480 1 9 Endel Kivioja & Aivar Tammel Peeter Kallakas & Jaan Oja
11 2 -480 1 9 Ivar Maasik & Margus Suurväli Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
Board 18 NS Game Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
7 10 620 6 4 Ain Aspre & Raul Kukk Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
13 3 990 10 0 Olavi Oja & Valev Parker Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
12 6 -150 4 6 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Raini Lelle & Enn Talisoo
1 8 790 8 2 Jaak Känd & Veli Randmer Andres Kaldo & Andrus Siim
4 5 -170 2 8 Endel Kivioja & Aivar Tammel Peeter Kallakas & Jaan Oja
11 2 -400 0 10 Ivar Maasik & Margus Suurväli Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet
Board 19 EW Game Dealer S
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
8 11 140 9 1 Andres Kaldo & Andrus Siim Ivar Maasik & Margus Suurväli
13 4 120 6 4 Olavi Oja & Valev Parker Endel Kivioja & Aivar Tammel
12 7 -50 2 8 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Ain Aspre & Raul Kukk
2 9 140 9 1 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Rein Aaspere & Eerik Philips
5 6 -50 2 8 Peeter Kallakas & Jaan Oja Raini Lelle & Enn Talisoo
1 3 -50 2 8 Jaak Känd & Veli Randmer Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
Board 20 Game All Dealer W
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
8 11 -660 0 10 Andres Kaldo & Andrus Siim Ivar Maasik & Margus Suurväli
13 4 100 9 1 Olavi Oja & Valev Parker Endel Kivioja & Aivar Tammel
12 7 -630 2 8 Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär Ain Aspre & Raul Kukk
2 9 -600 6 4 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Rein Aaspere & Eerik Philips
5 6 -620 4 6 Peeter Kallakas & Jaan Oja Raini Lelle & Enn Talisoo
1 3 100 9 1 Jaak Känd & Veli Randmer Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin
Board 21 NS Game Dealer N
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
9 1 50 4 6 Rein Aaspere & Eerik Philips Jaak Känd & Veli Randmer
13 5 100 9 1 Olavi Oja & Valev Parker Peeter Kallakas & Jaan Oja
8 12 50 4 6 Andres Kaldo & Andrus Siim Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
3 10 -400 0 10 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
6 7 100 9 1 Raini Lelle & Enn Talisoo Ain Aspre & Raul Kukk
2 4 50 4 6 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Endel Kivioja & Aivar Tammel
Board 22 EW Game Dealer E
NS EW NS+ NS- MP MP NS EW
9 1 -90 6 4 Rein Aaspere & Eerik Philips Jaak Känd & Veli Randmer
13 5 90 10 0 Olavi Oja & Valev Parker Peeter Kallakas & Jaan Oja
8 12 -50 8 2 Andres Kaldo & Andrus Siim Peeter Arsenjev & Artur Tikkerbär
3 10 -100 4 6 Teet Kuusemaa & Vladislav Maljutin Sergei Kesküla & Urmas Küünarpuu
6 7 -300 2 8 Raini Lelle & Enn Talisoo Ain Aspre & Raul Kukk
2 4 -500 0 10 Eno-Gerrit Link & Jüri Puidet Endel Kivioja & Aivar Tammel

ScoreCards    

Ranks
Travellers

PAIR 1 JAAK KÄND & VELI RANDMER
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 117,7/220 Score 53,50% Session Rank 5
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 6 12
2 NS 6
3 EW EW 2H+1 S DA -140 60,00 6 12,2 Peeter Kallakas
Jaan Oja
4 All EW 4S-1 N D2 100 62,00 6,2
5 NS NS 3S= N HA 140 60,00 6 6 Endel Kivioja
Aivar Tammel
6 EW NS 3NT+1 W H4 -630 0,00 0
7 All NS 3NT-4 N D9 -400 0,00 0 8 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
8 NS 4Hx-2 E S2 300 80,00 8
9 EW EW 4S+1 E H2 650 70,00 7 7 Ivar Maasik
Margus Suurväli
10 All EW 3NT-1 E S2 -100 0,00 0
11 NS 6C= S SA 920 100,00 10 19 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet    1A
12 NS NS 2H+1 S C10 140 90,00 9
13 All NS 4H-2 E DA 200 100,00 10 10 Olavi Oja
Valev Parker
14 NS 4C= N S2 130 0,00 0
15 NS EW 2NT+2 W S2 180 20,00 2 8 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
16 EW EW 2S+1 N C3 -140 60,00 6
17 NS 4H+1 W D9 -450 70,00 7 15 Andres Kaldo
Andrus Siim
18 NS NS 4Sx= N DJ 790 80,00 8
19 EW NS 2H-1 S D5 -50 20,00 2 11 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
20 All NS 6NT-1 W C6 100 90,00 9
21 NS EW 3NT-1 W DQ -50 60,00 6 10 Rein Aaspere
Eerik Philips
22 EW EW 2D= E SA 90 40,00 4

PAIR 2 ENO-GERRIT LINK & JÜRI PUIDET
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 112/220 Score 50,91% Session Rank 7
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 4C+1 N H9 -150 0,00 0 0 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
2 NS EW 3NT-2 W S2 -100 0,00 0
3 EW 6 12
4 All 6
5 NS EW 3S= N HA -140 40,00 4 7 Raini Lelle
Enn Talisoo
6 EW EW 3NT-1 E CJ -100 30,00 3
7 All NS 4S= S C6 620 100,00 10 20 Peeter Kallakas
Jaan Oja
8 NS 4Hx-3 E S2 500 100,00 10
9 EW EW 6Dx-4 S CA 800 100,00 10 13 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
10 All EW 4H= W S2 620 30,00 3
11 EW 6C= S SA -920 0,00 0 1 Jaak Känd
Veli Randmer
12 NS EW 2H+1 S C10 -140 10,00 1
13 All NS 3D+1 W D8 -130 80,00 8 17 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
14 NS 4H+1 S SK 450 90,00 9
15 NS NS 3NT+2 W H9 -460 0,00 0 4 Olavi Oja
Valev Parker
16 EW NS 2S+1 N H8 140 40,00 4
17 EW 4H+2 W S4 480 90,00 9 19 Ivar Maasik
Margus Suurväli
18 NS EW 5D= W SA 400 100,00 10
19 EW NS 2H+1 S SA 140 90,00 9 15 Rein Aaspere
Eerik Philips
20 All NS 3NT= E C7 -600 60,00 6
21 NS NS 3NT-1 W DQ 50 40,00 4 4 Endel Kivioja
Aivar Tammel
22 EW NS 3NTx-3 N S4 -500 0,00 0

PAIR 3 TEET KUUSEMAA & VLADISLAV MALJUTIN
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 82,6/220 Score 37,55% Session Rank 12
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 4D-2 N SA -100 10,00 1 1 Peeter Kallakas
Jaan Oja
2 NS NS 2Hx-2 S SK -500 0,00 0
3 EW EW 4Hx-1 S DA 100 100,00 10 12,6 Ivar Maasik
Margus Suurväli
4 All EW 2NT+1 S HK -150 26,00 2,6
5 NS 6 12
6 EW 6
7 All EW 3NT= S H5 -600 30,00 3 8 Ain Aspre
Raul Kukk
8 EW 3S= N HA -140 50,00 5
9 EW NS 6Dx-3 S CK -500 60,00 6 7 Raini Lelle
Enn Talisoo
10 All NS 4H+1 W D8 -650 10,00 1
11 EW 6D-2 N SQ 100 70,00 7 17 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
12 NS EW 3Dx= E HA 470 100,00 10
13 All EW 3D+1 W D8 130 20,00 2 3 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
14 EW 4H+1 S SK -450 10,00 1
15 NS NS 4H+1 E C6 -450 20,00 2 6 Endel Kivioja
Aivar Tammel
16 EW NS 2S+1 N D3 140 40,00 4
17 EW 4H+1 W D9 450 30,00 3 3 Olavi Oja
Valev Parker
18 NS EW 4Sx+1 N C7 -990 0,00 0
19 EW EW 2H-1 S D5 50 80,00 8 9 Jaak Känd
Veli Randmer
20 All EW 6NT-1 W C6 -100 10,00 1
21 NS NS 3NT= W DQ -400 0,00 0 4 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
22 EW NS 3S-2 S HJ -100 40,00 4

PAIR 4 ENDEL KIVIOJA & AIVAR TAMMEL
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 121,5/220 Score 55,23% Session Rank 4
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 3D= N SA 110 50,00 5 7 Ivar Maasik
Margus Suurväli
2 NS NS 3NT+1 W H9 -430 20,00 2
3 EW NS 3H= S CA 140 40,00 4 10 Raini Lelle
Enn Talisoo
4 All NS 60/60 60,00 6
5 NS EW 3S= N HA -140 40,00 4 14 Jaak Känd
Veli Rndmer
6 EW EW 3NT+1 W H4 630 100,00 10
7 All 6 12
8 6
9 EW EW 6S-1 E DA -100 10,00 1 10 Andres Kaldo   1M
Andrus Siim
10 All EW 4H+1 W H3 650 90,00 9
11 NS 6D-1 N SQ -50 60,00 6 15 Ain Aspre
Raul Kukk
12 NS NS 3H= S D9 140 90,00 9
13 All EW 3NT+2 W S5 660 100,00 10 16 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
14 EW 4H= N SJ -420 60,00 6
15 NS EW 4H+1 E C6 450 80,00 8 14 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
16 EW EW 2S+1 N D3 -140 60,00 6
17 NS 4H+2 W S4 -480 10,00 1 3 Peeter Kallakas
Jaan Oja
18 NS NS 4D+2 W HJ -170 20,00 2
19 EW EW 2NT= N C9 -120 40,00 4 5 Olavi Oja
Valev Parker
20 All EW 6S-1 E C2 -100 10,00 1
21 NS EW 3NT-1 W DQ -50 60,00 6 16 Eno-gerrit Link
Jüri Puidet
22 EW EW 3NTx-3 N S4 500 100,00 10

PAIR 5 PEETER KALLAKAS & JAAN OJA
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 103,8/220 Score 47,18% Session Rank 10
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 4D-2 N SA 100 90,00 9 19 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
2 NS EW 2Hx-2 S SK 500 100,00 10
3 EW NS 2H+1 S DA 140 40,00 4 7,8 Jaak Känd
Veli Rndmer
4 All NS 4S-1 N D2 -100 38,00 3,8
5 NS NS 2S+1 N HA 140 60,00 6 16 Ain Aspre
Raul Kukk
6 EW NS 6NT-3 E CJ 300 100,00 10
7 All EW 4S= S C6 -620 0,00 0 0 Eno-gerrit Link
Jüri Puidet
8 EW 4Hx-3 E S2 -500 0,00 0
9 EW 6 12
10 All 6
11 EW 5H-5 S D7 250 100,00 10 14 Rein Aaspere
Eerik Philips
12 NS EW 2H= S C10 -110 40,00 4
13 All NS 3NT+1 W D9 -630 30,00 3 7 Andres Kaldo
Andrus Siim
14 NS 4H= S SK 420 40,00 4
15 NS EW 4H= E D5 420 40,00 4 4 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
16 EW EW 2S+2 N C9 -170 0,00 0
17 EW 4H+2 W S4 480 90,00 9 17 Endel Kivioja
Aivar Tammel
18 NS EW 4D+2 W HJ 170 80,00 8
19 EW NS 2H-1 S D5 -50 20,00 2 6 Raini Lelle
Enn Talisoo
20 All NS 4S= E D8 -620 40,00 4
21 NS EW 3NT-2 W DQ -100 10,00 1 1 Olavi Oja
Valev Parker
22 EW EW 2C= S HJ -90 0,00 0

PAIR 6 RAINI LELLE & ENN TALISOO
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 128/220 Score 58,18% Session Rank 2
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 3D+1 N C8 -130 20,00 2 8 Olavi Oja
Valev Parker
2 NS EW 3NT= W H6 400 60,00 6
3 EW EW 3H= S CA -140 60,00 6 12 Endel Kivioja
Aivar Tammel
4 All EW 60/60 60,00 6
5 NS NS 3S= N HA 140 60,00 6 13 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
6 EW NS 3NT-1 E CJ 100 70,00 7
7 All NS 3NT= S H5 600 70,00 7 12 Andres Kaldo
Andrus Siim
8 NS 3S= N HK 140 50,00 5
9 EW EW 6Dx-3 S CK 500 40,00 4 13 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
10 All EW 4H+1 W D8 650 90,00 9
11 6 12
12 NS 6
13 All EW 3NT= E C4 600 40,00 4 10 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
14 EW 4H= S SA -420 60,00 6
15 NS NS 1H+3 E S4 -170 100,00 10 14 Rein Aaspere
Eerik Philips
16 EW NS 2S+1 N C3 140 40,00 4
17 EW 5H= W H4 450 30,00 3 9 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
18 NS EW 4D+1 W SA 150 60,00 6
19 EW EW 2H-1 S D5 50 80,00 8 14 Peeter Kallakas
Jaan Oja
20 All EW 4S= E D8 620 60,00 6
21 NS NS 3NT-2 W DQ 100 90,00 9 11 Ain Aspre
Raul Kukk
22 EW NS 3NTx-2 N DQ -300 20,00 2

PAIR 7 AIN ASPRE & RAUL KUKK
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 113,8/220 Score 51,73% Session Rank 6
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 3D= N H10 110 50,00 5 13 Andres Kaldo
Andrus Siim
2 NS NS 3NT-1 W S4 50 80,00 8
3 EW NS 2H+1 S S3 140 40,00 4 7,8 Olavi Oja
Valev Parker
4 All NS 2S-1 S H6 -100 38,00 3,8
5 NS EW 2S+1 N HA -140 40,00 4 4 Peeter Kallakas
Jaan Oja
6 EW EW 6NT-3 E CJ -300 0,00 0
7 All NS 3NT= S H5 600 70,00 7 12 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
8 NS 3S= N HA 140 50,00 5
9 EW NS 5S= E DA -650 30,00 3 10 Rein Aaspere
Eerik Philips
10 All NS 4H= W D7 -620 70,00 7
11 EW 6D-1 N SQ 50 40,00 4 5 Endel Kivioja
Aivar Tammel
12 NS EW 3H= S D9 -140 10,00 1
13 All 6 12
14 6
15 NS EW 3NT+1 E HK 430 60,00 6 12 Ivar Maasik
Margus Suurväli
16 EW EW 2S+1 N C9 -140 60,00 6
17 NS 4H+1 W S4 -450 70,00 7 13 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
18 NS NS 4S= N DJ 620 60,00 6
19 EW EW 2H-1 S SA 50 80,00 8 16 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
20 All EW 3NT+1 E H7 630 80,00 8
21 NS EW 3NT-2 W DQ -100 10,00 1 9 Raini Lelle
Enn Talisoo
22 EW EW 3NTx-2 N DQ 300 80,00 8

PAIR 8 ANDRES KALDO & ANDRUS SIIM
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 106,3/220 Score 48,32% Session Rank 9
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 3D= N H10 -110 50,00 5 7 Ain Aspre
Raul Kukk
2 NS EW 3NT-1 W S4 -50 20,00 2
3 EW NS 3Sx-2 E DQ 500 90,00 9 18,8 Rein Aaspere
Eerik Philips
4 All NS 4S= N D2 620 98,00 9,8
5 NS NS 3C= E SA -110 0,00 0 2 Olavi Oja
Valev Parker
6 EW NS 3NT= E CJ -600 20,00 2
7 All EW 3NT= S H5 -600 30,00 3 8 Raini Lelle
Enn Talisoo
8 EW 3S= N HK -140 50,00 5
9 EW NS 6S-1 E DA 100 90,00 9 10 Endel Kivioja   1M
Aivar Tammel
10 All NS 4H+1 W H3 -650 10,00 1
11 NS 1Sx-1 W C3 100 80,00 8 10 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
12 NS NS 4H-1 S C10 -100 20,00 2
13 All EW 3NT+1 W D9 630 70,00 7 13 Peeter Kallakas
Jaan Oja
14 EW 4H= S SK -420 60,00 6
15 NS 6 12
16 EW 6
17 EW 4H+1 W D9 450 30,00 3 5 Jaak Känd
Veli Randmer
18 NS EW 4Sx= N DJ -790 20,00 2
19 EW NS 2H+1 S H9 140 90,00 9 9 Ivar Maasik
Margus Suurväli
20 All NS 4NT+1 W C8 -660 0,00 0
21 NS NS 3NT-1 W DQ 50 40,00 4 12 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
22 EW NS 3S-1 S HJ -50 80,00 8

PAIR 9 REIN AASPERE & EERIK PHILIPS
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 80,2/220 Score 36,45% Session Rank 13
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 4H-2 S SK -100 10,00 1 7 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
2 NS NS 3C= E HQ -110 60,00 6
3 EW EW 3Sx-2 E DQ -500 10,00 1 1,2 Andres Kaldo
Andrus Siim     1J
4 All EW 4S= N D2 -620 2,00 0,2
5 NS NS 4S-1 N HK -100 20,00 2 9 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
6 EW NS 4S-1 W H7 100 70,00 7
7 All NS 1S= S H5 80 20,00 2 3 Olavi Oja
Valev Parker
8 NS 4H-1 E SQ 50 10,00 1
9 EW EW 5S= E DA 650 70,00 7 10 Ain Aspre
Raul Kukk
10 All EW 4H= W D7 620 30,00 3
11 NS 5H-5 S D7 -250 0,00 0 6 Peeter Kallakas
Jaan Oja
12 NS NS 2H= S C10 110 60,00 6
13 All NS 3NT+1 W H2 -630 30,00 3 12 Ivar Maasik
Margus Suurväli
14 NS 4H+1 S SA 450 90,00 9
15 NS EW 1H+3 E S4 170 0,00 0 6 Raini Lelle
Enn Talisoo
16 EW EW 2S+1 N C3 -140 60,00 6
17 6 12
18 NS 6
19 EW EW 2H+1 S SA -140 10,00 1 5 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
20 All EW 3NT= E C7 600 40,00 4
21 NS NS 3NT-1 W DQ 50 40,00 4 10 Jaak Känd
Veli Randmer
22 EW NS 2D= E SA -90 60,00 6

PAIR 10 SERGEI KESKÜLA & URMAS KÜÜNARPUU
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 125,2/220 Score 57,05% Session Rank 3
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 4C+1 N H9 150 100,00 10 20 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
2 NS NS 3NT-2 W S2 100 100,00 10
3 EW NS 4Sx-2 E DQ 500 90,00 9 9,2 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
4 All NS 2H+1 E D6 -140 2,00 0,2
5 NS EW 4S-1 N HK 100 80,00 8 11 Rein Aaspere
Eerik Philips
6 EW EW 4S-1 W H7 -100 30,00 3
7 All NS 1NT= N D2 90 40,00 4 5 Ivar Maasik
Margus Suurväli
8 NS 3H-1 E S2 50 10,00 1
9 EW NS 6S-1 E DA 100 90,00 9 13 Olavi Oja
Valev Parker
10 All NS 3NT+1 E C2 -630 40,00 4
11 EW 1Sx-1 W C3 -100 20,00 2 10 Andres Kaldo
Andrus Siim
12 NS EW 4H-1 S C10 100 80,00 8
13 All NS 3NT= E C4 -600 60,00 6 10 Raini Lelle
Enn Talisoo
14 NS 4H= S SA 420 40,00 4
15 NS NS 2NT+2 W S2 -180 80,00 8 12 Jaak Känd
Veli Randmer
16 EW NS 2S+1 N C3 140 40,00 4
17 EW 4H+1 W S4 450 30,00 3 7 Ain Aspre
Raul Kukk
18 NS EW 4S= N DJ -620 40,00 4
19 EW 6 12
20 All 6
21 NS EW 3NT= W DQ 400 100,00 10 16 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
22 EW EW 3S-2 S HJ 100 60,00 6

PAIR 11 IVAR MAASIK & MARGUS SUURVÄLI
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 109,4/220 Score 49,73% Session Rank 8
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 3D= N SA -110 50,00 5 13 Endel Kivioja
Aivar Tammel
2 NS EW 3NT+1 W H9 430 80,00 8
3 EW NS 4Hx-1 S DA -100 0,00 0 7,4 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
4 All NS 2NT+1 S HK 150 74,00 7,4
5 NS NS 3S+1 N HA 170 100,00 10 14 Peeter Arsenjev
Artur Tikkerbär
6 EW NS 1S+4 W H7 -200 40,00 4
7 All EW 1NT= N D2 -90 60,00 6 15 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
8 EW 3H-1 E S2 -50 90,00 9
9 EW NS 4S+1 E H2 -650 30,00 3 13 Jaak Känd
Veli Randmer
10 All NS 3NT-1 E S2 100 100,00 10
11 NS 7Dx-1 N HK -100 30,00 3 7 Olavi Oja
Valev Parker
12 NS NS 3S-1 W H8 50 40,00 4
13 All EW 3NT+1 W H2 630 70,00 7 8 Rein Aaspere
Eerik Philips
14 EW 4H+1 S SA -450 10,00 1
15 NS NS 3NT+1 E HK -430 40,00 4 8 Ain Aspre
Raul Kukk
16 EW NS 2S+1 N C9 140 40,00 4
17 NS 4H+2 W S4 -480 10,00 1 1 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
18 NS NS 5D= W SA -400 0,00 0
19 EW EW 2H+1 S H9 -140 10,00 1 11 Andres Kaldo
Andrus Siim
20 All EW 4NT+1 W C8 660 100,00 10
21 NS 6 12
22 EW 6

PAIR 12 PEETER ARSENJEV & ARTUR TIKKERBÄR
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 94,8/220 Score 43,09% Session Rank 11
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 EW 4H-2 S SK 100 90,00 9 13 Rein Aaspere
Eerik Philips
2 NS EW 3C= E HQ 110 40,00 4
3 EW EW 4Sx-2 E DQ -500 10,00 1 10,8 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
4 All EW 2H+1 E D6 140 98,00 9,8
5 NS EW 3S+1 N HA -170 0,00 0 6 Ivar Maasik
Margus Suurväli
6 EW EW 1S+4 W H7 200 60,00 6
7 All EW 3NT-4 N D9 400 100,00 10 12 Jaak Känd
Veli Randmer
8 EW 4Hx-2 E S2 -300 20,00 2
9 EW NS 6Dx-4 S CA -800 0,00 0 7 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
10 All NS 4H= W S2 -620 70,00 7
11 NS 6D-2 N SQ -100 30,00 3 3 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
12 NS NS 3Dx= E HA -470 0,00 0
13 All NS 3NT+2 W S5 -660 0,00 0 4 Endel Kivioja
Aivar Tammel
14 NS 4H= N SJ 420 40,00 4
15 NS NS 4H= E D5 -420 60,00 6 16 Peeter Kallakas
Jaan Oja
16 EW NS 2S+2 N C9 170 100,00 10
17 NS 5H= W H4 -450 70,00 7 11 Raini Lelle
Enn Talisoo
18 NS NS 4D+1 W SA -150 40,00 4
19 EW NS 2H-1 S SA -50 20,00 2 4 Ain Aspre
Raul Kukk
20 All NS 3NT+1 E H7 -630 20,00 2
21 NS EW 3NT-1 W DQ -50 60,00 6 8 Andres Kaldo
Andrus Siim
22 EW EW 3S-1 S HJ 50 20,00 2

PAIR 13 OLAVI OJA & VALEV PARKER
PARNU BK PÄRNU BK paaride MV 9.sessioon 03/03/2016 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 156,2/220 Score 71,00% Session Rank 1
Bd Vul Dir Contract By Lead Score Prcent MPs /Round Opps
1 NS 3D+1 N C8 130 80,00 8 12 Raini Lelle
Enn Talisoo
2 NS NS 3NT= W H6 -400 40,00 4
3 EW EW 2H+1 S S3 -140 60,00 6 12,2 Ain Aspre
Raul Kukk
4 All EW 2S-1 S H6 100 62,00 6,2
5 NS EW 3C= E SA 110 100,00 10 18 Andres Kaldo
Andrus Siim
6 EW EW 3NT= E CJ 600 80,00 8
7 All EW 1S= S H5 -80 80,00 8 17 Rein Aaspere
Eerik Philips
8 EW 4H-1 E SQ -50 90,00 9
9 EW EW 6S-1 E DA -100 10,00 1 7 Sergei Kesküla
Urmas Küünarpuu
10 All EW 3NT+1 E C2 630 60,00 6
11 EW 7Dx-1 N HK 100 70,00 7 13 Ivar Maasik
Margus Suurväli
12 NS EW 3S-1 W H8 -50 60,00 6
13 All EW 4H-2 E DA -200 0,00 0 10 Jaak Känd
Veli Randmer
14 EW 4C= N S2 -130 100,00 10
15 NS EW 3NT+2 W H9 460 100,00 10 16 Eno-Gerrit Link
Jüri Puidet
16 EW EW 2S+1 N H8 -140 60,00 6
17 NS 4H+1 W D9 -450 70,00 7 17 Teet Kuusemaa
Vladislav Maljutin
18 NS NS 4Sx+1 N C7 990 100,00 10
19 EW NS 2NT= N C9 120 60,00 6 15 Endel Kivioja
Aivar Tammel
20 All NS 6S-1 E C2 100 90,00 9
21 NS NS 3NT-2 W DQ 100 90,00 9 19 Peeter Kallakas
Jaan Oja
22 EW NS 2C= S HJ 90 100,00 10

Ranks
Travellers
ScoreCards


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt15891/domeenid/www.kand.pri.ee/ristsonad/wp-includes/comment-template.php on line 1057

Lisa kommentaar

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>