Pärnu Bridžiklubi turniiritulemused ja klubitegevus

Võistkondlikud meistrivõistlused 2011. Reglement

6. okt. 2011 – 08:06

Loe ka Tulemused ja Ajakava

Igas võistkonnas on 4-6 liiget, kellest 4 tuleb registreerida enne esimese vooru algust (hiljemalt 03. oktoobril). Lisaliikmeid võib registreerida kuni 24. oktoobrini.

Eelvoorudes mängitakse ringsüsteemis kokku 2 ringi, igas voorus 12 jaotust. Ühel võistluspäeval mängitakse 2 vooru. Mats mängitakse paaride vahetusega pärast 6 jaotust. Ühele matsile on aega 1 tund ja 35 minutit, aja ületamise eest on trahv 0,25 VP, iga järgneva 3 minuti eest järgmised 0,25 VP.

Eelvoorud toimuvad esmaspäeviti 03. oktoobrist kuni 14. novembrini. 1. mats algab 18.15. Mängitakse Kentuki Lõvi pubis (Pärnu, Tallinna mnt. 12). Pärast eelringe toimub playoff 1.-4. kohani ja playoff 5.-7. kohani.

Playoffide poolfinaalis valib eelringi võitja endale vastase 2.-4. koha saavutanud võistkondade hulgast. Playoffide matsid on 24-jaotuselised, paaride vahetus toimub pärast 12 jaotust. Playoffid mängitakse 21. ja 28. novembril. Carryover playoffides (nii poolfinaalides kui kohamängudes/finaalis) on ½ eelringides kogutud VP-de kogusummade vahest IMP-ides. Punktide võrdsuse korral arvestatakse eelringide kohtade määramisel omavahelisi matse. Kui poolfinaali playoff või 3.-4. koha playoff jäävad 24 jaotuse järel viiki, mängitakse 2 lisajaotust, kui ka nüüd on seis viigis, siis arvestatakse 1) carryoverit või 2) omavahelisi matse eelringides. Kui 1.-2. koha playoff jääb viiki, siis mängitakse 2 lisajaotuse kaupa, kuni selgub võitja.

Voorule või playoffile hilinemisel arvestatakse alates 8.hilinemisminutist iga 8 minuti kohta 1 jaotus vähem mängimiseks. Hilinenud võistkond saab iga mängimata jaotuse eest -3 IMPi, vastane 3 IMPi. Kui võistkond hilineb voorule rohkem kui 50 minutit, arvestatakse tulemuseks 0 VP, vastastele aga 25 VP.

Peakohtunikuks ning turniiri läbiviijaks on Jaak Känd, abikohtunikuks Olavi Oja. Vajadusel kasutatakse edasikaebetoimkonna abi apellatsioonide arutamisel, mis tuleb läbi vaadata ühe nädala jooksul pärast vooru/playoffi lõppu. Edasikaebetoimkonda kuuluvad: Aivar Tihane, Aavo Heinlo, Tiit Laanemäe, Alfred Lindepuu ja Marko Kolk. Edasikaebe kautsjon on 7 eurot, mis võidakse tagastada/mittetagastada vastavalt edasikaebetoimkonna otsusele.

Turniiril kasutatakse WBF alertimispoliitikat ja igalt paarilt nõutakse konventsioonikaardi olemasolu.

Eriauhinnad voorupäeva parimale võistkonnale (arvestatakse 1) 2 matsis kogutud VP-de summat, 2) 2 matsis kogutud IMPide vahede summat, 3) omavahelist kohtumist (kui see toimus), 4) suuremat võitu sel päeval) paneb välja Kentuki Lõvi pubi.

Võitjavõistkond saab meistrimedalid.


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt15891/domeenid/www.kand.pri.ee/ristsonad/wp-includes/comment-template.php on line 1055

Lisa kommentaar

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>