Pärnu Bridžiklubi turniiritulemused ja klubitegevus

Vanamehed viiendalt

(Kommentaariks JaaK Kännult: Seda, kui hea vestekirjaniku on Eestimaa kaotanud Toomas Talviste näol, teame me kõik, kes on lugenud tema iga-aastaseid võistlusreportaaže IRONmanilt. Aga võimalik, et kui ta ainult kirjutaks, siis oleks Pärnu Maakohus päris tühi koht…. Sellest, et klubi tunneb puudust heast mängumehest, on kindlasti VÄGA kahju, sest Tomi näeb klubis harva kui virmalisi ekvaatoril. Sestap on hea, et ta nüüd jälle mängimas käib. Veel paremgi – alati leiab ta mõne nupuka jaotuse, millest pajatada.

Kui ma täna hommikul sain Obadelelt maili allpoololeva stooriga, siis meenus mulle kohe vana hea Kiviräha komöödia “Vanamehed seitsmendalt”. Ja palun vabandust autorilt, et muutsin selle allusiooni tõttu veidi tema loo pealkirja!)

*****

Eilses pattonis (16. aprill 2012) oli pakkumisjärgnevusi kõikvõimalike korruste jaoks, ajapuudusel aga pakun lugejaile kommenteerimiseks vaid ühe, see-eest viienda korruse ülesande. Jagab East, tsoonis NS.

Mida pattoni laua taga teed Nordi positsioonis? (NB! vaata ka diagrammil pakkumistel klikkides kommentaare).

Kirjutage ja joonistage, aga kindlasti põhjendage! Mõne aja pärast võtan kokku ja avan kaardid.

Obadele (Omakohtu tiim)

 


Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt15891/domeenid/www.kand.pri.ee/ristsonad/wp-includes/comment-template.php on line 1055

Lisa kommentaar

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>